})(window,document,'script','dataLayer','GTM-T3RRXHP'); 24h/7 Pomoc drogowa Tychy | 516 710 090 | Autolaweta, Holowanie

Oświęcim | Zator | Wadowice | Chrzanów | Andrychów | Kęty | Tychy | Osiek

Pomoc Drogowa


Oferujemy usługi z zakresu lawetowania oraz holowania samochodów na terenie Tych i okolic. Jesteśmy do dyspozycji 24h na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku - nasza pomoc drogowa jest dostępna zawsze. Świadczymy usługi możliwe jak najlepszej jakości. Dbamy o to, by klient naszej pomocy drogowej był zawsze zadowolony i miał 100% pewności, że oddaje swój pojazd w najlepsze ręce. Transportujemy pojazdy powypadkowe, uszkodzone, niesprawne, a także sprowadzone z zagranicy. Lawety naszej pomocy drogowej są przystosowane do transportu samochodów, a także motocykli, quadów i innego rodzaju pojazdów. Wyciągamy pojazdy z rowów, zasp, lub niestabilnych podłoży. Oferujemy także (w miarę możliwości i konieczności) drobny serwis na miejscu (uruchomienie pojazdu, wymiana kół, żarówek, naprawa drobnych usterek itp.). Potrzebujesz usług pomocy drogowej na terenie miasta Tychy lub okolic - wybierz nas!

Holowanie i lawetowanie

Transportujemy samochody osobowe, quady oraz motocykle.

Wyciąganie samochodów

Wyciągamy samochody z rowów, zasp i niestabilnych podłoży.

Pomoc drogowa i warsztat

Naprawiamy powypadkowe samochody - również z OC sprawcy.

Skup i sprzedaż samochodów

Prowadzimy skup oraz sprzedaż samochodów i innych używanych pojazdów.

Dostępność 24h/7

Odbieramy o każdej porze dnia i nocy - zadzwoń!

Szeroki zakres usług

Bo zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze.

7-osobowa laweta

Możliwość transportu nawet 6 osób + nasz kierowca.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych

Podejmujemy się każdego zlecenia.

Zadzwoń - nasz telefon alarmowy jest czynny całą dobę!

Samochód zastępczy


Jeśli uczestniczyłeś w kolizji, której nie jesteś sprawcą masz prawo do bezpłatnego samochodu zastępczego na czas naprawy uszkodzeń w swoim samochodzie. Zadzwoń do naszej pomocy drogowej już teraz i zagwarantuj sobie samochód zastępczy. Wszelkie koszty pokrywane są z OC sprawcy wypadku. Pamiętaj, że auto zastępcze należy Ci się już od dnia powstania szkody. Skontaktuj się z nami, aby zagwarantować sobie kompleksową obsługę - od transportu uszkodzonego pojazdu przez otrzymanie samochodu zastępczego aż do naprawy uszkodzonego auta.

Warsztat samochodowy


Zajmujemy się naprawą powypadkowych samochodów. Najwyższą jakość świadczonych usług zapewniamy dzięki wykorzystywaniu sprzętu najwyższej klasy. Zapewniamy sprawną i fachową obsługę. W zakresie naszych usług mieszczą się: mechanika, elektryka i elektronika, diagnostyka komputerowa, geometria zawieszenia, wulkanizacja, klimatyzacja i inne. Skontaktuj się z nami!

Skup i sprzedaż samochodów


Prowadzimy skup oraz sprzedaż samochodów używanych. Skupujemy samochody osobowe, dostawcze, quady, motocykle oraz skutery. W celu dokonania wyceny prosimy o kontakt telefoniczny.

Zadzwoń - nasz telefon alarmowy jest czynny całą dobę!

Byłeś uczestnikiem niespodziewanej sytuacji na drodze na terenie miasta Tychy lub okolic? Coś złego stało się z Twoim pojazdem? W takiej sytuacji zadzwoń po naszą pomoc drogową. Pomoc Drogowa Tolkastrans działa 24h/dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Naszym klientom zapewniamy w pełni profesjonalną i kompleksową obsługę. Nasza pomoc drogowa wyróżnia się atrakcyjnymi cenami oraz przygotowaniem na wszelkie sytuacje - nawet te najbardziej nietypowe i zaskakujące. Jeśli potrzebujesz naszej pomocy na terenie Tych lub okolic - zadzwoń!

Pomoc Drogowa Tolkastrans
Kontakt

Telefon: 516 710 090
Email: tolkas.trans@wp.pl

Zadzwoń Wyślij e-mail
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?    Cyberbezpieczeństwo ×